Arne Slot má novú rolu v Liverpoole pre Mo Salaha, ktorú bude Pep Guardiola milovať

Tréner Liverpoolu Arne Slot sa bude musieť rozhodnúť, kde bude hrať Mohameda Salaha.

Chelsea môže ušetriť o 40 miliónov libier viac zo mzdy po dvoch dohodnutých prestupoch

Chelsea by mohla znížiť svoj mzdový rozpočet o obrovskú sumu s piatimi ďalšími predajmi po tom, čo súhlasila s vyradením dvoch hráčov.

Osem veľkých futbalistov, ktorí vyhrali olympijské medaily – vrátane Lionela Messiho a Pepa Guardiolu

Niektoré z najväčších mien futbalovej histórie získali olympijské medaily. Tu The Express prechádza ôsmimi najlepšími.

Eso Man Utd a skvelý fanúšik Ronalda Alejandro Garnacho reaguje na obvinenia Lionela Messiho

Alejandro Garnacho bol obvinený z ignorovania Lionela Messiho počas finálového víťazstva Argentíny na Copa America nad Kolumbiou - ale teraz tieto obvinenia vrátil.

Anglicko 1-2 Španielsko reakcia NAŽIVO: Southgate ponúkol novú prácu, keď Neville odišiel a vyzeral hlúpo

Express Sport je pripravený poskytnúť živú reakciu po finále Euro 2024.

Mason Greenwood „povedal áno“ a nakoniec uzavrel odchod z Man Utd napriek odporu pri prestupoch

Útočník Manchestru United Mason Greenwood čoskoro opustí Old Trafford.

Harry Kane „hovoril o zúčtovaní s Garethom Southgateom“ po kontroverznom telefonáte v Anglicku

Harry Kane údajne vyhľadal Garetha Southgatea na rozhovory vo vzduchu.

Finále Euro 2024: Koľko peňazí platia hráči Anglicka za hru Three Lions?

Anglicko sa v nedeľu večer stretne so Španielskom vo finále Eura 2024, pričom Tri levy delí od historicky prvého titulu majstra Európy iba jedno víťazstvo.

Anglicko obvinené z „podvádzania do finále Euro 2024“ ako výpar nemeckej tlače

Anglicko sa vo finále Eura 2024 stretne so Španielskom, no nemecká tlač z toho nie je nadšená.