Jurgen Klopp vysvetľuje odmietnutie odpovedať na otázku po tom, čo opustil Geoffa Shreevesa zarazeného

Liverpool šéf Jurgen Klopp odmietol odpovedať na jednu otázku vo svojom pozápasovom rozhovore po porážke jeho tímu 3:2 Arsenal v nedeľu. Bukayo Saka strelil víťazný gól z pokutového kopu po tom, čo Darwin Nunez a Roberto Firmino dvakrát priniesli úroveň Reds gólmi Gabriela Martinelliho a Saka v prvom polčase.

Ku koncu hry Klopp aj Mikel Arteta s ktorými sa rozprával rozhodca, keď sa zdalo, že vzplanie nálada. Na otázku Geoffa Shreevesa zo Sky Sports, či by prezradil, čo mu povedal predstaviteľ, Klopp stroho odpovedal: 'Nie.' Keď bol Nemec dotlačený k tomu, prečo to neupresnil, vysvetlil: 'Pretože si myslím, že mi to nie je dovolené.'

Klopp tiež potvrdil dva údery zranením a víťazný trest Arsenalu bol po zápase 'mäkký'. 'Skorý gól bol opakom všetkého, čo sme chceli,' dodal Klopp. 'Bola to tá najhoršia vec, aká sa mohla stať. Mali sme lepšie brániť. Zaslúžili sme si vyrovnať. Stav 1:1 na HT bol v poriadku, ale dostali sme sa do protiútokov. Museli sme znova odviesť dobré veci a to je to, čo sme chceli.' v druhom polčase sa to nepodarilo.

'Mali sme to vyriešiť pred penaltou. Neurobili sme to. Ak je to penalta, je veľmi, veľmi mäkká. Pán Anglicko si nemyslel, že by stálo za to poslať rozhodcu k obrazovke, to isté v prvom polčase Diogo [Jota] o Gabrielovi. Už to nemôžeme zmeniť. Dva masívne zranenia pre nás. Trent [Alexander-Arnold] a Luis.  Luis Diaz – niečo s kolenom, nie dobré.“

LEN V: Iker Casillas objasňuje tweet „Som gay“, keď sa ikona Realu Madrid ospravedlňuje fanúšikom

Liverpool Jurgen Klopp

Tréner Liverpoolu Jurgen Klopp po prehre jeho tímu s Arsenalom. (Obrázok: Sky Sports)

Martinelli dostal Arsenal do vedenia už v úvodnej minúte, keď prihral na Martina Odegaarda a prestrelil Alissona. The Reds vyrovnali, keď sa Luis Diaz dostal na zakončenie dlhej lopty Trenta Alexandra-Arnolda a ten prešiel na Nuneza, aby doklepol domov.

Brazílsky krídelník Arsenalu sa potom premenil na poskytovateľa, keď sa prelomil od polovice ihriska a potom odpalil Saka pri vzdialenejšej žrdi. Firmino potom v druhom polčase druhýkrát vyrovnal Kloppovu stranu, predtým, ako bol Gabriel Jesus vyhodnotený ako faulovaný v šestnástke, a Saka získal svoj druhý gól a pečatil všetky tri body pre hostí.

Jurgen Klopp Mikel Arteta

S Jurgenom Kloppom aj Mikelom Artetom hovorili funkcionári. (Obrázok: GETTY)

Ikona Liverpoolu John Barnes je presvedčený, že penalta, ktorú strelil Saka, bola 'mäkká', ale pochválil zlepšený výkon svojho bývalého tímu.

„Od Liverpoolu to bol lepší výkon proti Brighton aj keď remizovali 3:3 – naozaj sme mali poraziť Brighton,“ povedal Barnes pre Sky Sports.

'Liverpool dominoval zápasu, Arsenal šiel hore 2:1, 2:2 a v minulosti sme videli, ako mladí hráči padali hlavami, môžu vidieť hru? Myslím si, že je to mierny trest, ale celkovo Arsenal ukázal svoju ocele a ich sily v nešťastí.'

Nasledujúci

Roy Keane nahnevane krútil hlavou, keď fanúšik blokoval výhľad a požiadal o selfie počas zápasu NFL