Manchester United proti Realu Salt Lake: Jose Mourinho vysvetľuje taktické zmeny

V utorok sa Manchester United v USA stretne so skutočným Salt Lake v skorých ranných hodinách (3:00 SELČ).

Vstupujú do zápasu po víťazstve nad LA Galaxy 5-2, počas ktorého väčšina hráčov získala 45 minút akcie.

Mourinho hovorí, že má v úmysle dať každému po polovici, ale takticky budú rozdiely.

A to zahŕňa hranie štyroch v obrane, čo bola Mourinho predvolená voľba pre jeho zadnú líniu v Premier League a Európe v minulej sezóne.

Man Utd proti Real Salt LakeGETTY

Man Utd v Real Salt Lake: Jose Mourinho zmení svoju taktiku

Hodnotenie hráča Manchester United proti LA Galaxy

Slnko, 16. júla 2017

Express Sport vám prináša hodnotenia hráčov Manchestru United z prípravného zápasu proti LA Galaxy

Prehrať prezentáciu Hodnotenie hráča Manchester United LA GalaxyREUTERS 1 z 24

Ako pokračovali hráči Manchestru United pri víťazstve 5: 2 nad LA Galaxy?

„V nasledujúcom zápase nebudeme opakovať skúsenosti [LA Galaxy], takže hráči [budú] hrať na rôznych pozíciách a myslieť na futbal iným spôsobom a budú organizovaní iným spôsobom, & rdquo; Povedal Mourinho pre MUTV.

& ldquo; Budeme hrať aj so štyrmi vzadu.

Jose Mourinho Manchester United zvíťazil cez víkend nad LA Galaxy 5-2

'Budeme pracovať na rovnakom princípe - 45 a 45 [minút], a ak existuje možnosť dať päť alebo 10 minút inému dieťaťu, bude to pre nich vždy dobré.'

Marcus Rashford v nedeľu dvakrát skóroval za United proti LA Galaxy, pričom sieť našli aj Marouane Fellaini, Anthony Martial a Henrikh Mkhitaryan.

Nový poslanec Romelu Lukaku vybehol, ale pri svojom nekompetentnom debute, keď bol jeden na jedného s brankárom, minul hosťujúceho.