Nick Kyrgios zasiahne, aby počas napínavého finále vyhnal troch fanúšikov Australian Open

Nick Kyrgios mal dosť toho, že jeden divák kričal počas jeho finále štvorhry na Australian Open a vyzval funkcionárov, aby ho odprevadili z arény. Kyrgios a Kokkinakis boli tohtoročným prekvapením na Australian Open.

Nick Kyrgios nechal kopu fanúšikov vykopnúť

Nicka Kyrgiosa vyhodili kopu fanúšikov (Obrázok: EUROSPORT)

Austrálsky pár dosiahol niekoľko neuveriteľných víťazstiev v prvých kolách, vrátane šokového víťazstva nad najlepším párom Nikola Mektic a Mate Pavic.

Narazili na Austrálčanov Matthewa Ebdena a Maxa Purcella, ktorí sami súťažili vo svojom prvom grandslamovom finále štvorhry.

Boli to však Kyrgios a Kokkinakis, ktorí sa ujali vedenia v prvom sete.

Purcell bol tŕňom v oku aj keď na začiatku druhého setu, 23-ročný hráč zapôsobil na celom kurte.

Nick Kyrgios a Thanasi Kokkinakis čakali, kým fanúšika vyhodili

Nick Kyrgios a Thanasi Kokkinakis čakali, kým fanúšika vyhodili (Obrázok: GETTY)

Kyrgios a Kokkinakis si však v ťažkých chvíľach zachovali pokoj a čoskoro sa vrhli na postup v druhom sete.

Odtiaľ to vyzeralo na dlhý záver, že vyhrajú grandslamový titul.

Počas celého zápasu sa austrálske publikum zapájalo do zápasu skandovaním medzi bodmi.

Občas zakročil rozhodca Damian Dumusois, aby vyzval na ticho, keď sa obe skupiny hráčov pripravovali na podanie.

Jeden divák však zdanlivo prekročil hranicu, keď sa Kyrgios a Kokkinakis v druhom sete dostali do hry.

Purcell a Ebden boli nahnevaní na jedného fanúšika, keď počuli, ako niekto zakričal „poďme“, a potom pokračovali v hre.

Dumusois potom odovzdal publiku odkaz: 'Jeden alebo dvaja diváci úplne ničia hru.'

Zdá sa, že tým to skončilo, kým Kyrgios neodstúpil od základnej čiary a požiadal vinníka, aby bol eskortovaný z arény.

Fanúšikom uniklo víťazstvo Nicka Kyrgiosa a Thanasiho Kokkinakisa

Fanúšikovia prišli o víťazstvo Nicka Kyrgiosa a Thanasiho Kokkinakisa (Obrázok: GETTY)

26-ročný hráč bol viditeľne naštvaný, keď stál a čakal, kým bezpečnostná služba vykopne fanúšikov.

Všetci traja diváci čoskoro vyšli z arény a hra pokračovala bez ďalších prerušení.

Kyrgios a Kokkinakis v tej chvíli viedli 5:3, pričom Purcell a Ebden podávali na zotrvanie v zápase.

Podarilo sa im udržať si podanie, no Kyrgios podával na zápas a ukázal sa neporaziteľný. Nevyhnutne si udržal podanie a vhodne to bol Kokkinakis s brilantným volejom pri sieti, ktorý spečatil titul vo štvorhre.